Sérülés-megelőzési programok

TÁMOP-6.1.2.A-14/2 - 2014-0061 azonosító számú "Egészséges iskolások Battonyán" sérülés megelőzési programok megvalósítása.

Sérülés megelőzési programok megvalósítása
Közlekedés: mivel tanulóink többsége gyalog és kerékpárral jár iskolába fontos a gyalogos és kerékpáros közlekedés szabályainak megismertetése, amit külső szakértő bevonásával szeretnénk megvalósítani.
Otthoni sérülések megelőzése: az otthonokban leggyakrabban előforduló veszélyforrások ismertetése (előadások), megelőzések lehetőségeinek bemutatása szituációs játékokkal, esetmegbeszélések.
Nyári balesetek megelőzése: leggyakrabban előforduló balesetek, sérülések, a vízi balesetek, napszúrás, UVB sugárzás. Előadások, balesetvédelmi oktatások, elsősegélynyújtási bemutatók, rajzok készítése, tanulói tapasztalatok meghallgatása stb.

Budapest (2014-10-14)

Nem létezik komédia