Flash mob

A TÁMOP-6.1.2.A-14/2 - 2014-0061 azonosító számú "Egészséges iskolások Battonyán" - egészségfejlesztési célú kommunikációs események projekt keretében tartott flash mob.

Az egészségfejlesztési célú kommunikációs események szervezésén belül szeretnénk megvalósítani olyan plakátok készítését, amelyek bemutatják az iskolakert munkáját, bemutatja a növényeket, népszerűsíti az egészséges életmódot.
Iskolánk diákjaiból szervezett csoporttal szeretnénk megvalósítani, hogy közösségi portálon, portálokon népszerűsítsük az egészséges életmód fontosságát és tudatosítsuk tanulóinkban és az ő környezetükben, hogy a tudatos életmód és táplálkozás mennyire fontos. Ehhez felhasználunk fényképeket, plakátokat.
Továbbá rendeznénk olyan flash mob tevékenységeket ahol felhívnánk szűkebb és tágabb környezetünk figyelmét az ivóvíz fogyasztásának fontosságára, a napi megfelelő tisztálkodásra.
Szórólapokkal tudatosítanánk gyermekeinkben és családjukban a helytelen és egészségtelen táplálkozás veszélyeit.

Tanévnyitó

Máramarosi kirándulás képekben (2)

Suliváró

Sportnap