Mai multe detalii

Magdu Lucian Román Általános Iskola és Óvoda

5830 Battonya, Fő utca 121.

Email: romaniskola.batt@gmail.com

Facebook: Román Iskola Battonya

Actualizat: 18-03-2016

ANUNȚ!

Dragi elevi, stimați părinți ai școlii noastre,

Cu foarte mare bucurie vă anunțăm că visul nostru a devenit realitate. Lucrările la mansarda școlii noastre s-au finalizat și astfel noul an școlar îl vom începe într-un mediu nou și propice.

Îmbrăcați frumos în haine de sărbătoare vă așteptăm într-un număr cât mai mare la festivitatea de inaugurare ce va avea loc pe 31 august la ora 16:00.

Printre oaspeți ne vor bucura cu prezența:

-              Soltesz Miklós- secretar de stat

-              dr. Latorcai Csaba- secretar de stat adjunct

Informații cu privire la începutul anului școlar 2016-2017:

Festivitatea de deschidere a anului școlar 2016-2017: 01. 09.2016, ora 10:00.

Date privind distribuirea manualelor vor fi anunțate ulterior.

Direcțiunea școlii

Stimaţi Părinţi,

Dorim să vă comunicăm că în timpul vacanţei de vară în zilele de miercuri între ora 9:00-13:00, avem program cu publicul.

direcţiunea şcolii

Egészséges Iskolások Battonyán

TÁMOP 6.1.2.A-14/2

Komplex intézményi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az általános iskolákban, több célú intézményekben valamint szabadidős, közösségi, oktatásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az iskolán kívüli szereplők bevonásával.

Iskolánk a projekt során szeretne olyan egészségfejlesztő és mozgásprogramokat kínálni az iskolába járó gyerekek részére, melyek hozzájárulnak ahhoz, hogy helyesen gondolkodjanak az egészséges életmódról, mindennapjaik részévé váljon a mozgás, és így egészséges felnőttek lehessenek. Napjainkban népbetegséggé válik a túlsúly, az elhízás, ennek pedig már gátat kell szabni azzal, hogy olyan életmódot sajátítsanak el, amely az egészségre neveli őket (A programok rövid bemutatásához kattintson ide.).

A projekt nem csak a gyerekekre, hanem a pedagógusokra is hatással bír, hiszen az egészséges életmódot együtt fogják elsajátítani. Célunk, hogy a szülők is kapjanak ebből a szemléletből. Némely programba külső partnereket is bevonunk.

Bízunk abban, hogy a projekt időszak végére egy egészségesebb életszemlélet alakul ki minden érintettben.

A programban szereplő projektekről részleteket ide kattintva tekinthetik meg.

Mesaj
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire, şi apoi lăsat în libertate deplină.
Rudolf Steiner

Calendar

romaniskola@fabinet.hu Observaţii şi sesizări:
Poze la întâmplare
ZILEI INTERNAŢIONALE A COPILULUI (2-06-2015)

Excursie la Ópusztaszer

Clipe din viaţa grădiniţei