Mai multe detalii

Magdu Lucian Román Általános Iskola és Óvoda

5830 Battonya, Fő utca 121.

Email: romaniskola.batt@gmail.com

Facebook: Román Iskola Battonya

Actualizat: 18-03-2016

Iskolánk Bronz Minősítésű Tehetséggondozó Központként Elismerő oklevelet kapott a Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémiától az elmúlt tanév (2015/2016) során elért eredményeiért.

Ezúton is gratulálunk minden pedagógusnak és diáknak és hasonló sikereket kívánunk a következő tanévre.

Köszönetnyilvánítás

A Magdu Lucian Román Általános Iskola és Óvoda kollektívája nevében tisztelettel és nagyrabecsüléssel mondok  köszönetet  Battonya város vezetésének, különösen Marjai János polgármester úrnak, képviselő-testületi tagoknak, battonyai lakosoknak azért a felbecsülhetetlen értékű segítségért és támogatásért, amit az építési munkálatok ideje alatt, illetve az iskolaátadó ünnepség előkészületeihez és megszervezéséhez nyújtottak.

Olteanu Júlia

31-08-2016

Egészséges Iskolások Battonyán

TÁMOP 6.1.2.A-14/2

Komplex intézményi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az általános iskolákban, több célú intézményekben valamint szabadidős, közösségi, oktatásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az iskolán kívüli szereplők bevonásával.

Iskolánk a projekt során szeretne olyan egészségfejlesztő és mozgásprogramokat kínálni az iskolába járó gyerekek részére, melyek hozzájárulnak ahhoz, hogy helyesen gondolkodjanak az egészséges életmódról, mindennapjaik részévé váljon a mozgás, és így egészséges felnőttek lehessenek. Napjainkban népbetegséggé válik a túlsúly, az elhízás, ennek pedig már gátat kell szabni azzal, hogy olyan életmódot sajátítsanak el, amely az egészségre neveli őket (A programok rövid bemutatásához kattintson ide.).

A projekt nem csak a gyerekekre, hanem a pedagógusokra is hatással bír, hiszen az egészséges életmódot együtt fogják elsajátítani. Célunk, hogy a szülők is kapjanak ebből a szemléletből. Némely programba külső partnereket is bevonunk.

Bízunk abban, hogy a projekt időszak végére egy egészségesebb életszemlélet alakul ki minden érintettben.

A programban szereplő projektekről részleteket ide kattintva tekinthetik meg.

Mesaj
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire, şi apoi lăsat în libertate deplină.
Rudolf Steiner

Calendar

romaniskola@fabinet.hu Observaţii şi sesizări:
Poze la întâmplare
"VOCEA DE AUR" 2016

"VOCEA DE AUR" (20-03-2015)

Mikulás ünnepség az óvodában

TEATRU INTERACTIV