Egészséges Iskolások Battonyán TÁMOP 6.1.2.A-14/2

Egészséges Iskolások Battonyán

TÁMOP 6.1.2.A-14/2

Komplex intézményi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az általános iskolákban, több célú intézményekben valamint szabadidős, közösségi, oktatásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az iskolán kívüli szereplők bevonásával.

Iskolánk a projekt során szeretne olyan egészségfejlesztő és mozgásprogramokat kínálni az iskolába járó gyerekek részére, melyek hozzájárulnak ahhoz, hogy helyesen gondolkodjanak az egészséges életmódról, mindennapjaik részévé váljon a mozgás, és így egészséges felnőttek lehessenek. Napjainkban népbetegséggé válik a túlsúly, az elhízás, ennek pedig már gátat kell szabni azzal, hogy olyan életmódot sajátítsanak el, amely az egészségre neveli őket (A programok rövid bemutatásához kattintson ide).

A projekt nem csak a gyerekekre, hanem a pedagógusokra is hatással bír, hiszen az egészséges életmódot együtt fogják elsajátítani. Célunk, hogy a szülők is kapjanak ebből a szemléletből. Némely programba külső partnereket is bevonunk.

Bízunk abban, hogy a projekt időszak végére egy egészségesebb életszemlélet alakul ki minden érintettben.

Mesaj
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire, şi apoi lăsat în libertate deplină.
Rudolf Steiner

Calendar

romaniskola@fabinet.hu Observaţii şi sesizări:
Poze la întâmplare
"Te aşteaptă şcoala"

De Ziua Familiei (2014-14-16)

"Papírszínház"

FESTIVALUL DE FOLCLOR PENTRU PREȘCOLARI ”PĂSTRĂTORI DE TRADIȚII”, PECICA 2016